Par uzņēmumu

erfe dūmvads un dūmvada sistēmaDūmvadu ražotājs "Erfe" ir starptautisks uzņēmums, kura galvenais ofiss bāzēts Polijā. Uzņēmuma īpašnieki ir 3 Polijas pilsoņi un 1 Latvijas pilsonis, kuriem pieder vienādas daļas uzņēmumā. Dibinot uzņēmumu īpašnieki ir izvirzījuši mērķi, kļūt par vienu no vadošajiem uzņēmumiem Baltijas reģionā, kā arī aizņemt vietu Polijas tirgū.

Dūmvadu sistēmas ERFE ar vācu "Wolfshoher tonwerke" keramiku – tās ir universālas un vislabākās dūmvadu sistēmas tirgū. Tās paredzētas ne tikai mūsdienīgām cietā un šķidrā kurināmā krāsnīm ar zemu sadegšanas temperatūru (kad degšanas produktu temperatūra ir zemāka nekā 200°C), bet arī tradicionālajām apkures iekārtām. Trīsslāņu, ar minerālvati pilnībā izolētas dūmvada sistēmas risinājums atbilst visām mūsdienu tehnikas izvirzītajām prasībām. Augstas klases dūmvada keramikas caurules (A1N1/B2N1) ir noturīgas pret sodrēju aizdegšanos, kā arī tās ir noturīgas pret augstas un zemas temperatūras ( no 30°C līdz 600°C) iedarbību.

Dūmvada sistēma ERFE atbilst normām: EN 13063-1, EN 13063-2, kā arī EN 13063-3. To apliecina Eiropas CE sertifikāti.

Par mūsu galevno mērķi mēs allaž uzskatām mūsu klientu vēlmju kvalitatīvu izpildi. Lai to sasniegtu, mēs nodrošinām mūsu izplatītājiem:

  • labvēlīgus komerciālos nosacījumus;
  • mūsu darbinieku profesionālās konsultācijas.

Mūsu ražotajām sistēmām ir 30 gadu garantija.

Visus materiālus, kā arī katru mūsu izpildīto darbu mēs nodrošinām ar dokumentāciju, kas apstiprina augstu kvalitāti un atbilstību būvniecības standartiem, normām un noteikumiem.

Plašais produktu klāsts garantē mūsu klientiem iespējas izvēlēties vislabākās dūmvadu sistēmas.

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko pārlūkošanas pieredzi. Lasīt vairāk Sapratu